zaterdag 5 juli 2014

nieuwe ELO's

Met het begin van een nieuw kwartaal zijn er nieuwe elo's beschikbaar.  Onze jeugdspelers willen altijd wel een duwke geven om op deze ladder wat hoger te klimmen.  De grootste stijger? Meester Robbe! Hij speelde een goed BK in Blankenberge en staat vandaag op de tabellen met 1772, heel dicht bij zijn persoonlijk record van 1780.  De grootste daler? Onze grote Arne, de verliespartijen op het BK kon hij niet recupereren tijdens de ligakampioenschappen (volw.).  Hij noteert nu met 1257 en dit kan beslist hoger.  Hoewel we graag over onze jeugd iets schrijven wil ik toch kwijt dat papa Arne (Geert) nieuw binnenkomt op de lijst met 1337, duidelijk meer dan zijn jongste telg! Chapeau.  Een uitdaging voor de andere papa's & mama's??

Het elo-overzicht van Rapid Aalter vind je hier

Geen opmerkingen:

Een reactie posten